Pradžia

Įstaigos rekvizitai

VšĮ Varėnos pirminės sveikatos
priežiūros centras
Adresas: M. K.Čiurlionio g. 61 
65219 Varėna
JAK 184639460
Duomenys kaupiami JAR
Tel. (8 310) 51 608 (registratūra)
Faks. (8 310) 53 765
Išankstinės registracijos atšaukimas:
(8 310) 32 060

El. p. sekretore@varenos-poliklinika.lt

LankytojaiVakcinos PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 11 Liepa 2018 12:04

vakcina

Nemokama meningokokinė vakcina jau Varėnos PSPC!

Paskutinįjį dešimtmetį visuomenę vis dažniau pasiekia nerimastingos žinios iš įvairių Lietuvos kampelių apie pasikartojančius meningokokinės infekcijos atvejus. Neaišku kodėl, bet Lietuvoje sergamumas šia infekcija ir sunkiausia jos – žaibine forma – yra didžiausias Europoje. Neretai meningokokinės infekcijos atvejai baigiasi tragiškai. Nenuostabu, kad žmonės, išgirdę tokias naujienas, ima rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata, stengdamiesi apsisaugoti nuo šios pavojingos infekcijos.

Skaityti daugiau...
 
Nauja antihipertenzinių vaistų skyrimo tvarka PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 10 Sausis 2018 10:06

vaistai

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad pasikeitė vaistų Moxonidinum ir Rilmenidinum, skirtų hipertenzijai gydyti, skyrimo tvarka. Pacientams, iki šiol nevartojusiems šių vaistų, jie galės būti skiriami tuo atveju, jeigu netiks kiti šiai ligai gydyti skirti vaistai. Tuo tarpu jeigu pacientai šiuos vaistus jau vartoja, jiems vaistų skyrimo tvarka nesikeičia.

Tarptautinėse hipertenzijos gydymo gairėse yra numatyta, kad vaistinis preparatas Moxonidinum ar Rilmenidinum gali būti pridedamas prie kitų antihipertenzinių vaistų tik kaip paskutinės eilės gydymas, kai gydymas keletu kitų grupių vaistų neužtikrina geros kraujospūdžio kontrolės. Be to, skyrimo sąlygų atsiradimas leis ne tik racionalizuoti hipertenzijos gydymą klinikiniu požiūriu, bet ir optimaliau panaudoti PSDF biudžeto išlaidas.

Skaityti daugiau...
 
Dėl išankstinės registracijos PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 01 Gruodis 2015 09:41

registracija

Pagal Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo Įstatymo Nr. I-1562 12 straipsnio pakeitimo įstatymą Nr. XII-2037, „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki numatomo paslaugos gavimo laiko pradžios.“

Šis įstatymas įsigalioja nuo 2016 m. sausio 1 d.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 3