Pradžia Išankstinė pacientų registracija

Įstaigos rekvizitai

VšĮ Varėnos pirminės sveikatos
priežiūros centras
Adresas: M. K.Čiurlionio g. 61 
65219 Varėna
JAK 184639460
Duomenys kaupiami JAR
Tel. (8 310) 51 608 (registratūra)
Faks. (8 310) 53 765
Išankstinės registracijos atšaukimas:
(8 310) 32 060

El. p. sekretore@varenos-poliklinika.lt

LankytojaiIšankstinė pacientų registracija

Išankstinė pacientų registracija (IPR) vykdoma per bendrą visos Lietuvos  IPR portalą www.sergu.lt ir tam yra būtinas mobilusis telefonas arba bet kuri kita pacientą identifikuojanti priemonė (prisijungimas prie elektroninių valdžios vartų, Google arba Facebook paskyros duomenys). Registruojantis pirmą kartą telefonu, gausite žinutę su prisijungimo slaptažodžiu. Šios žinutės kaina - 0,14 Eu.

Atvėrus šį portalą, galite ieškoti gydytojo pagal pavardę, specialybę, įstaigą. Kai būsite paprašyti identifikuoti save, įveskite savo mobiliojo tel. numerį ir slaptažodį, kurį gausite SMS žinute, kai įvykdysite nurodytus veiksmus (išsiųsite SMS numeriu 1679, žinutės tekstas: ipr). Primename, kad sistema leis registruotis, jei iki norimo vizito laiko liko ne mažiau kaip 3 val.

Išankstinė registracija pavyko, jei gavote tai patvirtinančią SMS žinutę tuo tel. numeriu, kuriuo registravotės. Likus parai laiko iki vizito, taip pat gausite priminimo žinutę.

Sergu.lt

Išankstinis registravimasis internetu taupo paciento laiką, nes jis atvyksta tiesiai pas gydytoją, nebereikia registruotis registratūroje. Paciento kortelė bus pas gydytoją, paskirtu vizito laiku.

Jei turite klausimų, pastabų ar pasiūlymų, prašome kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Žinoma, taip pat galima registruotis ir senaisiais, įprastiniais būdais: priėjus prie registratūros langelio arba skambinant darbo dienomis nuo 12 iki 16 val. registratūros tel.:

(8 310) 51 608 - suaugusiųjų registratūra;
(8 310) 51 608 - vaikų registratūra;
(8 310) 51 608 - odontologų registratūra;

Rytojaus dienai telefonu neregistruojame! Tai padaryti galima tik nuo tos dienos 7 val. ryto. Rytinis laikas yra rezervuotas būtinajai pagalbai teikti.